Sizi Arayalım

 
Haneks Turizm
15 Yılı aşkın süredir kendi sahasında tecrübeli ve deneyimli iki ortağın güç birliği ile kurulmuş, Türsab üyesi A Grubu Seyahat acentasıdır. 
Haneks Turizm olarak Yurtiçi ve Yurtdışında uzman ekibimizle Kültür ve Turizm Bakanlığı, Diyanet İşleri Başkanlığı, Suudi Arabistan Hac Bakanlığı, IATA ve Türsab'dan aldığımız yetki belgeleri ile hizmetlerimizi hassasiyetle gerçekleştiriyoruz.

Her zaman için 'Rahmanın misafirlerine hizmet etmek şereftir' şiarıyla Haneks Turizm olarak bizler eğitimli deneyimli ve güleryüzlü kadromuzla ilkeli ve profesyonel hizmet vermeyi ilke edinmiş olarak Hac ve Umre vazifelerinizi gönül huzuru ile yapmanızı önemsiyor ve güvenli bir seyahat için tüm imkanlarımızı hizmetinize sunuyoruz.

Dünyanın her yerine uçak biletleri ve vize işlemleri, tatil ve tur organizsayonlarında da en iyi hizmeti verebilmek ve verdiğimiz hizmeti yıllar boyu sürecek dostlukların ilk adımı kılabilmek ümidi ve gayreti içerisindeyiz. Yeniliklere açık ve kalitesinde kendini ispatlamış olarak güvenli seyahatin adresi olmaya devam ediyoruz.